Přebor mužů: o bytí a nebytí hrají Břasy, které potřebují vyhrát v Rakové. Zápas startuje jako první, už ve 14 hodin a je předehrávkou A týmu Rakové. Primalex zároveň bude spoléhat na postupující Zbiroh, že vyhraje domácí duel s Březinou (výkop v 15 hodin). Ve stejný čas si to rozdají sousedé v tabulce Mirošov a Skomelno.

Klasicky od sedmnácti jsou naplánované dvě utkání, kde si fotbalisté udělají maximálně žízeň. Dobřív hostí rezervu Radnic a Strašice přivítají Hrádek. Až zítra odpoledne se střetne béčko Volduch s Cheznovicemi.

Soutěž mužů: Holoubkov B rozdrtil ve čtvrtek večer zálohu Dobříva 9:2. Dnes si přivstanou rezervní týmy Příkosic a Břas. Výkop je stanoven už na desátou hodinu.

V 15.00 přivítá Lhota pod Radčem sousedy ze Zbiroha a o dvě hodiny později lídr z Těškova rozehraje poslední duel v Cheznovicích. Rovněž v 17 hodin se Líšná rozloučí před věrnými fanoušky s rezervou Strašic.

Přebor žáků: mladíci Holoubkova a Radnic si dali dostaveníčko už včera odpoledne. Naopak dva elitní celky Strašic a Příkosic kopou až příští pátek, takže jedinému duelu Mýta se Zbirohem vdechne rozhodčí život ve 13 hodin.

Ilustrační foto
Slavoj Mýto uzavře sezonu s Petřínem