V sedmém podzimním dějství se dařilo domácím, kteří hned čtyřikrát brali plný počet bodů. Pouze Líšná se prosadila u sousedů ve Zbiroze po exekuci pokutových kopů!

Břasy – Příkosice B 3:2 (1:2)

Domácí v nekompletním složení měli s houževnatými jižany plné ruce i nohy práce. Až po obrátce si zajistili očekávanou výhru, k níž přispěl dvěma góly Řežábek a jednou byl úspěšný Hubert. Za poražené Kapoun a další branka byl čistokrevný vlastenec Břas.

Volduchy B – Dobřív B 5:2 (1:1)

Lídr se prosadil ve druhé půli a fanoušky rozjásaly trefy J. Kratochvíla, Černého, Gvizda, Mertla a Hoblíka. Za Sokol dvakrát kontroval Turek.

Zbiroh B – Líšná 0:0, pokutové kopy 5:6. Na trávníku TJ město byly v 90 minutách k vidění jen čtyři žluté karty pro hosty, kteří si pak odváželi bonusový bod.

Ilustrační foto
Hokejisté HK hostili Kaznějov a nastříleli Apollu devět branek

Strašice B – Mirošov B 3:1 (2:0)

Dvakrát Hrabal a jednou Lučka zajistili domácím komfortní náskok. Skala stačil jen snížit.

Lhota pod Radčem – Němčovice 4:0 (2:0)

Hosté vypisují konkurs na střelce pokutových kopů, neboť zahodili další penaltu. Dvěma zásahy je potrestal Mykola, jednou se trefili Levko a Janota.

Průběžný stav: 1. Volduchy B 19. 2. Břasy 18, 3. Dobřív B 15. atd. Na opačném konci jsou Němčovice se dvěma, Zbiroh B se třemi a Mirošov B se šesti body.

O víkendu: v sobotu od 15.00 Němčovice – Mirošov B, Lhota pod Radčem – Zbiroh B, Líšná – Volduchy B.

V neděli, také v 15 hodin Příkosice B – Strašice B a Dobřív B – Břasy.