DIVIZE MUŽŮ

Chlapy FC Rokycany držel nad vodou David Kroc. Loni se pohyboval i v přeborových Radnicích, kde nováčkovi výrazně pomohl. Ale návrat do Husových sadů mu prospěl. Brankáře soupeřů pokořil osmkrát! Sudí pro něho nemuseli tasit ani jednu kartu. Pět gólů má na kontě Jan Procházka (k tomu dvě napomenutí od rozhodčích) a pak už je to o dvou nebo jednom zásazích.

DIVIZE DOROSTU

Kvalitní účinkování rokycanských mladíků podpořili v kategorii U19 Lukáš Karlíček (s dvaceti góly suverénní lídr) i Sebastian Horváth, který se prosadil desetkrát. Jeho bratr Simon se radoval pětkrát.

Pokud jde o U17, zazářil Tobiáš Beneš s 18 brankami, šestkrát dal o sobě vědět Adam Štucaur.

KRAJSKÝ PŘEBOR

Rovněž zde se bombeři obou našich zástupců prosadili osmkrát. Z Radnic to byl František Polášek a k tomu vyfasoval třikrát žlutou kartu. Ani Tomáš Hatina z Mýta na tom není po disciplinární stránce nejlépe. Čtyři napomenutí doplnila jedna červená karta.

Ilustrační foto.
Tanečníci mají sraz v Rokycanech. Bude i hokej a koncert

1. A TŘÍDA MUŽŮ

Rezerva FC Rokycany je předposlední a prožije zimní přestávku neklidně. Bude v odvetách důvěřovat nejlepším střelcům, když Lukáš Titl a Michal Radošovský skórovali pětkrát.

1. B TŘÍDA MUŽŮ

Ve skupině C startuje kvintet týmů z Rokycanska.

Celkovému pořadí kraluje Vladimír Žák z Volduch s třinácti góly, a to ještě vyfasoval pět žlutých karet! Stíhá ho mimo jiné Václav Bystřický (Zbiroh) s jedenácti zásahy.

Solidně je tom i David Rieger z Volduch (osm branek) a v tabulce jsou vysoko i Martin Brož (Zbiroh) s pěti trefami, Libor Straka (Volduchy) i Josef Pour (Příkosice) se čtyřmi góly, atd.

Podívejte se, jak to vypadalo v Rokycanech a Břasích.
Rokycansko, to byl při akci Česko zpívá koledy mohutný pěvecký chór

OKRESNÍ PŘEBOR

S náskokem je v čele Patrik Pfeifer (Břasy) s 18 góly. Sledují ho Jaroslav Šafár (Strašice) se 14, Lukáš Starinský (Slavia Kakejcov) s 12 brankami, atd.

OKRESNÍ SOUTĚŽ

Zde je to vzácně vyrovnané. Cristian Rizoiu (Strašice B) zaznamenal devět branek a jen o jeden gól méně má na kontě kvarteto Miloslav Vlček, Tomáš Pražák (oba Příkosice B), Petr Filmak (Primalex Břasy B) a Miroslav Hrabal (Strašice B).