Prodloužený víkend byl rozdělen na sobotní a nedělní zápasy. Zde je jejich přehled:

Němčovice – Zbiroh B 4:1 (3:0). Dukla šlape a pro rezervu TJ města bylo osudných šest minut po půlhodině hry. Lukáč, Chvojka a Lehký se postarali o bezpečný náskok domácích. Korigoval ho po obrátce Bittera, ale poslední slovo měl znovu Lehký.

Líšná – Mirošov B 2:4 (1:1). Borci pořádajícího klubu skóre otevírali (ve 27. minutě Valajanis) i uzavírali (v 90. opět Valajanis). Mezitím pálili do černého jižané. V první části Maxa a po obrátce Michal Hrabák, Šimek i Boháč.

Lhota pod Radčem – Volduchy B 1:6 (0:4). Výprask domácích se narodil už v první půli (Gvizd, Žák, Zlatohlávek, Pokorný). Dušek sice snížil z penalty, jenže lhoteckého Krákoru v koncovce pokořili ještě Terela s Gvizdem.

Příkosice B – Strašice B 4:2 (2:2). Vedoucí tým vstoupil do utkání nešťastně. Nejprve zaváhal gólman Lang, pak si dal vlastní branku Bartišek. Hrabal se Šlapákem stihli ještě v první půli vyrovnat, jenže Čechie udeřila znovu v 71. minutě Schwarzem a v 78. podtrhl účet Bajanaru.

Dobřív B – Břasy B 1:6 (0:2). V úvodní části se dvakrát prosadil Adámek a po změně stran Mulač, Velkoborský, Judl i Staněk. Sokol kontroval pouze Kreidlem.