Radnice B – Holoubkov 2:1 (1:0). Na konci první půle zajistil domácím vedení Rizoiu. V 74. minutě ale Zajíček z penalty vyrovnal a rozhodl až v 90. minutě znovu Rizoiu.

Těškov – Kakejcov 1:7 (1:4). Slavia se při výjezdu postarala o destrukci pořádajícího FC. V úvodním dějství se dvakrát prosadil Starinský, jednou Novák a z penalty Pjosa. A také o jediný gól domácích se postaral hráč Kakejcova, když Dvořák srazil míč do vlastní sítě. Po změně stran se prosadili Michálek, Čechura a Starinský.

Hrádek – Dobřív 3:8 (1:4). Favorizovaný Sokol měl navrch a do kabin odcházel s bezpečným náskokem. Až za stavu 1:5 Hrádečtí dění zdramatizovali, jenže soupeř opět zapnul turbomotory a je dál mezi elitou. Za poražené skórovali dvakrát Vereha a Pérez, za hosty třikrát Švejda, jednou Koudelka, Vondrášek, Jandík, Kreidl a Podmanický.

Příkosice – Břasy 2:1 (1:1). Souboj v areálu Čechie lákal a hosté udeřili hned po pěti minutách Krystlem. Až po půlhodině hry dorazil míč do sítě Pražák a po obrátce domácí zahodili penaltu. V 57. minutě ale fanoušky rozjásal Krátký a v nervozní koncovce se stav nezměnil.

Skomelno – Cheznovice 1:1 (0:0). Na fotbalové koření čekali diváci do druhé půle. Lang zajistil hostům těsný náskok, jenže v 76. minutě srovnal Bělohlávek.

Raková - Mirošov 3:2 (3:2). Gólová přestřelka do 24. minuty a poté naprostý klid zbraní. Tak lze charakterizovat utkání, v němž hosté po pár vteřinách vedli zásluhou Boháče. Bůcha vyrovnal a Bartoš otáčel stav. Proti byl okamžitě David, ale stav 2:2 dlouho nevydržel. Hned po rozehrání rozhodl opět Bartoš.


Načítám tabulku ...