Přebor mužů: Příkosice posílily šance na návrat do krajské 1. B třídy, když doma pokořily Hrádek 5:1. Pronásledovatelé z Břas si totiž vezli od sousedů z Radnic jen bod za remízu 2:2. Na třetí pozici se vrátila Raková, neboť deklasovala Kakejcov 8:0. Cheznovice nečekaně zdolaly Dobřív 4:3, Mirošov si poradil s Holoubkovem 3:0 a v duelu o Černého Petra Skomelno smětlo Těškov 4:0.

Soutěž mužů: na první pozici se vrátila Březina, když zvládla derby v Břasích poměrem 5:3. Strašice B zaváhaly v Mirošově, kde padly 1:3. Domácí tvrz uhájily také Příkosice B (3:1 s Němčovicemi) a Volduchy B (6:0 se Lhotou pod Radčem). Dobřív B neměl ve svém areálu nárok a podlehl Zbirohu B 1:4.

Přebor starších žáků: odkládala se utkání Radnice - Chrást (na středu 22. května) i Holoubkov - Břasy (na 6. června).

Volduchy deklasovaly Příkosice 9:2 a poskočily na první místo. Holoubkov má o dva body méně, ale zmíněné utkání k dobru. Zbiroh vyhrál 5:2 se Strašicemi a Mirošov podlehl Mýtu 3:4.

Přebor mladších žáků: naděje Radnic po dlouhém půstu bodovaly, když remizovaly 6:6 s Příkosicemi. Holoubkov rozdrtil Strašice 9:1, Mýto podlehlo Primalexu Břasy 2:10 a v dohrávce Příkosice remizovaly s Kohouty z Rokycan 3:3. V čele je suverénní Holoubkov a pokračuje se už ve středu 22. května od 17 hodin (Strašice - Mýto a Příkosice - Zbiroh).