Duel o rok mladších skončil vysokou výhrou Středočechů 14:1. Dvanáctka Rokycan na své první body stále čeká.

Mezi dospělými jsme vybírali mezi dvěma kanonýry. Dvacetiletý Ondřej Košťálek rozvlnil čtyřikrát síť pod Radčem proti domácí Lhotě a přispěl k výhře rezervy Dobříva 6:2 v rámci okresní soutěže. O patro výš se stejný počin povedl tradiční opoře Holoubkova Tomáši Teplému. Domácí TJ deklasovala Březinu 12:1. Teplý už během první půle završil hattrick a druhé dějství začínalo za stavu 6:0. V poslední minutě uzavřel "Teplák" skóre svoji čtvrtou trefou. Holoubkov si tak polepšil na 10 bodů a sedmou příčku. V přímé konfrontaci o 6. místo se TJ vydá v sobotu do Mirošova. Domácí FC o víkendu sahal po senzační výhře v bláznivém utkání na Břasích, kde domácí srovnali na 5:5 až v nastavení.