V předposledním dějství měly opět navrch útočné formace. V pěti zápasech padlo 34 branek (tedy téměř sedm na zápas).

Zbiroh B - Němčovice 1:5. Dukla se nevzdala šance na stříbro a zejména po přestávce dominovala. Dvakrát se prosadil Rada, jednou Chvojka, Cimbota a Kolář. Za poražené korigoval Razim.

Březina - Volduchy B 4:3. Marně čekali aktéři na indisponovaného rozhodčího, ovšem laik to zvládl dobře. Jermakov zajistil domácím vedení, proti byl však Zlatohlávek, který stav otočil na 1:2. Před odchodem do kabin srovnal Kozak a po obrátce znovu udeřil Jermakov. Straka sice srovnal, jenže poslední slovo měl domácí Sobota.

Strašice B - Lhota pod Radčem 5:0. Jednoznačná záležitost Spartaku, když do černého pálil dvakrát Klička, jednou, Mottl, Hrabal a Klír.

Břasy B - Mirošov B 4:3. Vše podstatné se událo v první půli. Třikrát udeřil za Primalex Triner, jednou Jan Velkoborský. Poraženým nepomohly dva zásahy Boháče ani kontaktní gól Dědiče.

Dobřív B - Příkosice B 1:8. V jižanské konfrontaci jásal jako první pořádající Sokol zásluhou Majera. Jenže pak musel překousnout osm hořkých pilulek (třikrát Lukeš a Vlček, jednou Novák a z penalty Šmolík).

Aktuální pořadí: 1. Březina 41, 2. Strašice 35, 3. Němčovice 33, 4. Příkosice B 29 (o zápas méně), atd.

Osmnácté kolo: v pátek 14. června od 18.00 Mirošov B - Dobřív B a Příkosice B - Strašice B.

V sobotu 15. 6. od 14.30 Lhota pod Radčem - Zbiroh B, v 15 Volduchy B - Břasy B a v 15.30 Němčovice - Břasy B.