Radnice B – Mirošov 1:2 (1:1). Bývalý účastník krajské 1. B třídy doma ostrouhal, když inkasoval rozhodující branku v posledních vteřinách. V jedenácté minutě si dal radnický Kofroň vlastní gól, ale o devět minut později se radoval z Cozlova vyrovnání. V minutě devadesáté jižany rozjásal Hrabák.

Raková – Skomelno 4:0 (2:0). Domácí se s houževnatým protivníkem nadřeli. V 5. minutě se ujali vedení Plimlem a po půlhodině hry proměnil penaltu Bartoš. Až v závěrečných pěti minutách se prosadili Živný a Procházka.

Cheznovice – Příkosice 0:8 (0:6). Destrukce pořádajícího klubu se nečekala. Omlazený kádr Čechie řádil a zde je její kanonáda: 4. Janák, 6. Komanec, 18. Kapoun, 25. Pražák, 41. Komanec, 44. Krátký, 62. z penalty Pour, 86. Pražák.

Břasy – Hrádek 7:1 (3:0). Primalex už přebolelo zklamání z barážového nezdaru a odnesli to Hrádečtí. Hlavsa, Hendrych a Kořínek pořídili domácím pohodlný poločasový polštář. Zrno sice snížil, ale Dlesk, Adámek, Stadler a Krystl dali výsledku konečnou podobu.

Dobřív – Těškov 7:1 (4:1). Výsledek totožný, jen s rozdílem že Sokol se rozlétl až po inkasované brance. Vedl od první minuty zásluhou Švejdy, leč Tůma brzy srovnal. Pak už to měli v režii domácí: 12. Jandík, 40. Švejda, 44. Kreidl, 48. Švejda, 50. Mada a 62. Malcát.

Kakejcov – Holoubkov 3:1 (2:0). Sešívaní měli navrch a hostům umožnili stav zkorigovat až těsně před koncem: 7. Pyosa, 12. Pyosa, 57. Starinský a za poražené v 84. minutě Teplý.

Příští kolo: šlágrem bude sobotní duel Příkosice versus Břasy s výkopem v 17 hodin.

Ve stejném čase: Raková – Mirošov, Skomelno – Cheznovice, Radnice B – Holoubkov a Těškov – Kakejcov.

Až v neděli, ale už od 14 hodin, zakončí druhé kolo derby Hrádek – Dobřív.