Ve čtvrtečním podvečeru soutěž pokračovala na dvou stadionech. Jednak předehrávkou závěrečného kola v Příkosicích a pak i odloženým střetnutím ve Strašicích.

Příkosice - Chrást 3:3. Oba týmy se řadí mezi elitu a šlo o přímý souboj o celkové třetí místo. Lépe ho zahájila Čechie, která se ujala vedení Koželouškem v osmé minutě. Chvíli na to srovnal Šejdl, aby po obrátce znovu Koželoušek rozjásal domácí fanoušky. Družstvo ze severního Plzeňska (i když dnes územně pod krajskou metropolí) otočilo stav slepenými góly Mužíka a Suchého. V posledních vteřinách nastavení však srovnal krok Mikuš! Dělba bodů znamená bronz pro Chrást a čtvrté místo Příkosic.

Strašice - Mýto 0:3. Před čtrnácti dny to při průtrži mračen nešlo, takže kluby se dohodly na 13. červnu. Na hřišti Spartaku si dalo dostaveníčko osmdesát diváků a zaregistrovali první gól po dvaceti minutách. Pereira De Jesus Tomas (alias Bruno) zatočil přímý kop šikovně pod břevno. Aktéry pak vyrušila hasičská siréna (výjezd sboru se týkal likvidace nebezpečného hmyzu) a domácí inkasovali podruhé ve 34. minutě. Zaváhání v rozehrávce potrestal Chowaniok. Po změně stran si Slavoj vedení hlídal a v 64. minutě ho ranou z úhlu podpořil Pelnař.