V minulém kole ožily šance Příkosic a Mýta B, zatímco záloha Radnic se vracela s nepořízenou.

Chrást - Zbiroh 2:0. Domácí se prosadili na začátku obou poločasů a cestu za třemi body si pohlídali. Nadále jsou třetí s odstupem čtyř bodů na vedoucí Slovan Plzeň a jednobodovou ztrátou na Mladotice.

Plasy - Příkosice 1:3. Čechie vypravila k existenčnímu souboji autobus pro věrné fanoušky a vyplatilo se. Krátký s Forejtem zařídili hostům slibný náskok. Domácí sice snížili, leč Pražák hned po obrátce hosty uklidnil.

Část příznivců Volduch na tribuně ve Zruči.Část příznivců Volduch na tribuně ve Zruči.Zdroj: Deník/Václav HavránekZruč B - Volduchy 1:4. Početná skupina hostujících fanoušků dorazila přímo z utkání okresní soutěže, v němž Volduchy B přejely Strašice B 5:1. Další důvod k radosti měla v areálu ve Zruči, kde skóre otevřel Rieger. V posledních vteřinách první půle se prosadil hlavou Nedorost a po změně stran ho napodobil Libor Straka. Až pak se dostali ke slovu domácí, jenže šest minut před závěrem si ještě dala Zruč vlastní gól.

Město Touškov - Radnice B 2:0. Až těsně před odchodem do kabin inkasoval nováček soutěže poprvé a favorit udeřil ještě jednou v 77. minutě.

Jan Vild sleduje hru z branky Mýta.
Když gólman obuje střelecké kopačky. Vild z Mýta už dal v přeboru tři branky

Mýto B - Slovan Plzeň 3:2. Lídr tabulky odjel z Letné s nepořízenou. Ineman se Smíškem se postarali o slibné vedené Slavoje, leč Plzeňané korigovali. Po změně stran znovu Smíšek (z penalty) zvyšoval na 3:1 a po něm stejnou situaci zužitkovali hosté v kontaktní branku.

O víkendu: v sobotu od 15 hodin Zbiroh hostí Příkosice. V 18.00 pak na sebe narazí Radnice B a soupeř z Mýta. Atraktivní je rovněž duel Volduchy - Mladotice ve stejném čase.