Raková – Kozolupy 4:2 (4. a 19. Štincík, 10. P. Vohár, 41. Bartoš – 53. Tichý, 65. Čech). Rakovští potěšili slavící rodáky a o vítězství rozhodli v prvních dvacet minutách. Po obránce domácí zvolnili, ale body už zůstaly doma.

Raková: Šilhánek – Reitspies, Kašpar, Rottenborn, J. Procházka, Bartoš, Petr Vohár, Běle, Šrámek (61. Houška), Jedlička, Jan Štincík.

Příkosice - Fotbalisté Čechie nenavázali na zatím stoprocentní zisk a před svými fanoušky odevzdali body.

Příkosice – Smíchov 1:4 (39. Kapoun – 27. Konopík, 52. Řehoř, 81. Fujan, 83. Goth). Jižané nečekaně podlehli nováčkovi z Plzně. Hosté hráli od 69. minuty o deseti, avšak místo vyrovnání přišly dvě trefy vítěze.

Příkosice: Vaník – Pour, Novák, Jelínek (46. Běhounek), Hulec (62. Brůha), Krajdl, Kapoun (74. Kulišan), Matys (34. Forejt Lukáš), Forejt Tomáš, Lukeš, Pražák.