Raková – Příkosice 1:2. Nesmlouvavá bitva jižanů se třemi góly i třemi červenými kartami. Domácím zajistil vedení Ladislav Bůcha, ale po přestávce mladé pušky Čechie stav otočily. Krátký vyrovnal a Šimon Komanec rozhodl o těsné výhře lídra. Předčasně do sprch museli rakovský Burket v 87. minutě a u soupeře Kulišan (po druhém napomenutí) i Janák těsně před koncem.

Dobřív – Holoubkov 2:0. V pohodovém loučení se Sokol prosadil až ve finiši. Košťálek pálil přesně v 81. a Miroslav Podmanický v 87. minutě.

Cheznovice – Hrádek 2:4. Veselý proměnil v 10. minutě penaltu a domácí vedli. Nikoliv dlouho protože Lučka, Běle a Hrubý skóre převrátili ve prospěch TJ. Pěnkava z dalšího pokutového kopu korigoval, ale v 90. minutě poslal Cheznovice definitivně do kolen znovu Běle.

V přeboru Rokycanska obsadily druhé místo Břasy

Mirošov – Skomelno 1:3. Borci z jihu byli vlídnými hostiteli. Jan Spěváček ve 4. minutě (s přispěním domácího Bezděka) otevřel gólový účet. Po něm rozjásali hosty také Petr Turek a Bělohlávek. O čestný úspěch FC se postaral Jiří Hrabák v 76. minutě.

Břasy – Těškov 3:0. Primalex si spravil chuť po rozpačitém jaru alespoň v závěru soutěže. Během osmi minut se trefili Adámek, Kořínek a Hlavsa.

Radnice B – Kakejcov 2:2. Rezerva TJ Sokol směřovala za třemi body, když do černého pálili Otto a Přibyl. Slavia to nezabalila a Pjosa dvěma slepenými góly zařídil remízu.

Skomelno – Příkosice 0:5 (dohrávka). V prosluněném úterním podvečeru sledovala bezmála stovka příznivců pohodovou výhru favorita. Při chuti byl Krátký, autor tří branek. Po jedné připojili Pražák z penalty a Kulišan.