Utkání Kakejcov - Líšná skončilo za stavu 1:1 po patnácti minutách hry a po různých strkanicích, skrumážích a potenciálních konfliktech. O jeho osudu rozhodne příslušná komise.

Dobřív B - Cheznovice B 3:1 (3:0). Střetnutí dvou rezervních družstev rozhodla již první polovina, ve které se za domácí prosadili Lovas a dvakrát Kanta. Za hosty korigoval Pražský.

Strašice B - Těškov 2:7 (2:4). Hosté si připsali čtvrtou výhru v sezoně, nejpilnějším střelcem byl Tůma, který rozvlnil síť třikrát. Dva góly připojil Liška a po jednom Hrabák s Helclem. Za poražené korigoval dvakrát Paur.

Holoubkov B - Příkosice 3:4 (1:1). Napínavý duelu rozsekl pět minut před koncem Kulišan, autor tří branek. Tu další za Čechii vsítil Lukeš. Domácím na body nestačil ani hattrick Berana.

Lhota - Břasy B 6:0 (3:0). Jednoznačný výsledek se zrodil v nedělním podvečeru pod Radčem. Na polovině gólů se podílel Konětopský. Jednou se do střelecké listiny zapsali Zikmund, Radek Mencl a Tomáš Mencl.