Kvůli nepřízni počasí bylo jeho 14. kolo odložené a dohrávalo se 3. května. S několika překvapeními, která jsou kořením nejpopulárnější míčové hry. Nečekala se především ztráta elitního tandemu.

Kakejcov - Raková 2:2 (0:2). Lídr měl v první půli navrch a vyjádřili to Kašpar se Smitkou. Jenže stav 0:2 bývá podle trenéra Csaplára ošidný, což se zde potvrdilo. Masný snížil a v 87. minutě srovnal Starinský.

Mirošov - Strašice 3:2 (2:1). Ještě větší senzace na úkor korunního prince soutěže. Shorný v první půli dvakrát rozvlnil svatyni Spartaku a snížil dokázal jen Dezort. Když ale po přestávce Štych z penalty vyrovnal, vypadalo to na nástup Strašic. Proti byl v 75. minutě Balvín a Mirošovští favorita skalpovali.

Cheznovice - Dobřív 4:3 (4:1). Trnitá byla cesta domácích za vydřenou výhrou. V první půli sice řádili a vyjádřili to Pěnkava, Mraček, Hlavička i Veselý, za Sokol korigoval Mada. Po změně stran ale hosté přečkali několik závarů před svatyní Šimáněho a v 70. minutě snížil  Sekyra. Vzápětí musel předčasně do sprch domácí Pražský za zmaření gólové příležitosti a přesilovku využil v 81. minutě znovu Mada. Jenže vyrovnat se Dobřívu už nepovedlo.

Těškov - Skomelno 2:0 (1:0). Zkušený Tůma otevřel skóre v 18. minutě a po hodině hry přidal pojistku Florián.

FC Rokycany. Ilustrační foto
Nad rokycanskými Husovými sady se dál stahují temná mračna

Březina - Hrádek 0:3 ( 0:1). Souboj týmů, které rozhodně body na rozdávání nemají. Vereha rozjásal spoluhráče ve 22. minutě a po obrátce zvyšoval už na 0:3. Krátce před ním se prosadil i Sommer.

Holoubkov - Břasy 2:9 (1:3). Kanonáda v areálu TJ, která se však domácím vůbec nezamlouvala. Slabou náplastí byly dvě trefy Teplého, zatímco za keramiky třikrát skóroval Pfeifer, dvakrát Dlesk s Kořínkem a jednou Hubert s kapitánem Hendrychem.

Aktuální pořadí: 1. Raková 41, 2. Strašice 36, 3. Břasy 34…11. Hrádek 9 a 12. Březina 3 body.