Unikátní anketa Deníku o volbu nejpopulárnějšího fotbalistu (čiv našem případě i fotbalistku) okresu je ve své třetině.

Po vlažném úvodu se povědomí o hlasování rozšířilo doslova po celém Rokycansku. Ke včerejšímu odpoledni dostala jedenáctka vyvolených celkem přes 10 tisíc vašich hlasů! Nejvíce z nich nasbíral voldušský kanonýr Vladimír Žák. V těsném závěsu je však Lukáš Krajdl z Příkosic.

Za dvojicí ranařů je velká mezera. Bronzovou pozici prozatím okupuje kapitán divizních Rokycan Jan Hereit, který se v hlasování ocitl jako jedenáctý hráč. Na opačném pólu tabulky trio Vild, Marchal a Teplý nenasbíralo ani sto hlasů, ovšem berte to s rezervou. Jde o zábavu, neboť žádná podobná anketa nemůže objektivně a přesně zhodnotit kvality fotbalistů.

SOUTĚŽ: Hlasujte v anketě o nejpopulárnějšího fotbalistu na Rokycansku

Hrdí a věrní fanoušci ´Hřebenářů´ pravidelně kontrolují vedení svého svěřence na facebookových stránkách. Role největšího motivátora se ujal místní Jan Vild. „Neustále všechny informuji, jaký máme náskok před ostatními. Jsem rád, že se všichni pustili zodpovědně do soutěže a vydrží posílat hlasy každých pět minut,“ pochválil voldušskou družinu lodivod TJ.

Soutěž o nejpopulárnějšího fotbalistu okresu končí poslední dubnový den, tudíž je stále spoustu času na změny v pořadí. Hlasovat můžete na webových stránkách Rokycanského deníku, ve sportovní sekci. Lákadlem je, že po uplynutí pouhých pěti minut lze hlasovat opětovně a znovu zvolit vašeho oblíbence.

Anketa vrcholí datem 30. dubna 2021.