Fotbalisté Mšeného - Lázní už nejsou v okresním přeboru poslední. Může za to výhra 7:4 v bláznivém zápase s Žitenicemi. Tu řídil čtyřmi brankami Jiří Jarošík, dvacetiletý jmenovec slavného českého exreprezentanta. Divočinu nabídla už první půle, v níž hosté dvakrát střídali a už v prvních dvaceti minutách viděli diváci šest branek! Na úvodní trefu Žitenic z první minuty reagovali domácí salvou čtyř tref během 20 minut. Žitenice tak propásly možnost vyšvihnout se do čela tabulky, ta je nyní neuvěřitelně vyrovnaná. Jediná výhra totiž dělí týmy od prvního až po deváté místo.

Na uplynulý víkend nebudou rádi vzpomínat fotbalisté Klenče, kteří vedou tabulku III. třídy skupiny B. Ve šlágru kola na hřišti Rovného totiž od místního béčka schytali debakl 0:12, a původně plánované drama se tak změnilo v jednoznačnou záležitost.

Připomeňte si zápas minulého kola mezi Milešovem a Libotenicemi

„Hráli jsme špatně, naopak soupeř hrál výborně. Měl i několik hráčů z áčka, jejichž přítomnost byla znát,“ hodnotil za hosty vedoucí mužstva Krejčí. „Někdy se zkrátka stane, že to není o jednotlivcích, ale nedaří se celému týmu, ve druhé půli jsme už asi trošku i rezignovali,“ dodal.

To pohled domácích na výpomoc hráčů z áčka byl odlišný. „Pár jich tam bylo, ale šlo spíše o náhradníky, kteří nehrají, proto máme béčko. Nám se ale střelecky dařilo, ve 20. minutě jsme vedli 4:0 a zápas byl od té doby jednoznačný.“

OKRESNÍ VÝSLEDKOVÝ SERVIS Z FOTBALU

OKRESNÍ PŘEBOR
Radovisice – Velké Žernoseky 2:1 (2:0). Branky: Klimeš, Musil – Havelka. Rozhodčí: Marčaník. ŽK: 4:2. Diváci: 80.
Vědomice – Pokratice-Litoměřice 3:2 PK (1:2, 1:0 – 6:5 PK). Branky: Bláža, Pětník – Lébl, Patzenhauer. Rozhodčí: Dobiáš. ŽK: 1:6. ČK: 1:2 (Novák – Rosenkrac, Kocman). Diváci: 80.
Mšené lázně – Žitenice 7:4 (5:3). Branky: Jarošík 4, Brůža 2, Fáry – Bešlija 2, Divecký, Šoltis. Rozhodčí: Hlaváček. ŽK: 4:0. Diváci: 100.
Bechlín – Brňany 3:1 (0:0). Branky: Suchý 2, Šmída – Zázvorka. Rozhodčí: Husar. ŽK: 1:2. Diváci: 80.
Libotenice – Úštěk 8:1 (4:1). Branky: Pilař 4, Bartůněk 2, Vokálek, Minárik (PK) – Jelínek. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 0:1. Diváci: 40.
Dobříň – Polepy 8:0 (4:0). Branky: Štros 3, Janata 2, Mrázek A., Mrázek L., Kýček. Rozhodčí: Fišl. ŽK: 1:2. Diváci: 65.
Staškov-Vodochody – Milešov 4:0 (1:0). Branky: Mach 3, Blažek (PK). Rozhodčí: Kušpál. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

III. TŘÍDA, SKUPINA A
Podsedice – Křesín 0:5 (0:0). Branky: Figr 2, Jelínek, Brunclík, Musil. Rozhodčí: Došek. ŽK: 0:0. Diváci: 50.
Býčkovice – Čížkovice 3:2 PK (1:0, 1:2 – 5:4 PK). Branky: Andrle 2 – Kresl, Gajdoš. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 0:0. Diváci: 80.
Libochovany – Lovosice „B“ 2:3 PK (1:0, 1:2 – 4:5 PK). Branky: Škárka 2 – Krpeš, Havránek. Rozhodčí: Sýs. ŽK: 1:2. Diváci: 15.
Terezín – Travčice 2:1 (0:0). Branky: Uličný – Vitásek. Rozhodčí: Starý. ŽK: 1:2. Diváci: 90.
Velemín – Třebívlice 2:0 (1:0). Branky: Pavelka 2. Rozhodčí: Došek. ŽK: 0:2. Diváci: 50.
Vchynice – Litoměřicko „D“ 5:0 (1:0). Branky: Martykán, Jakubec, Veselý T., Veselý J., Tafat. Rozhodčí: Bartůněk. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Prackovice nad Labem – Úpohlavy 0:4 (0:2). Branky: Cíl M. 3, Horký. Rozhodčí: Andrle. ŽK: 0:0. Diváci: 40.

Připomeňte si zápas Býčkovic s Úpohlavy

III. TŘÍDA, SKUPINA B

Ploskovice – Podlusky 4:2 (2:2). Branky: Kosař 2, Januška, Vlček (vlastní) – Turek, Brandejský. Rozhodčí: Šírek. ŽK: 0:1. Diváci: 85.
Hoštka – Židovice 1:2 (0:1). Branky: Trieba – Broft, Adamec. Rozhodčí: Hoffman. ŽK: 0:0. Diváci: 54.
Budyně nad Ohří – Račice 4:3 (2:1). Branky: Šolc 4 – Jonák, Šíma, Matoušek. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 3:3. Diváci: 85.
Bříza – Předonín 7:2 (4:1). Branky: Fiala 3, Šafra 2, Vošta, Tesař – Knotek 2. Rozhodčí: Huml. ŽK: 0:0. Diváci: 15.
Střížovice – Vražkov 2:3 (1:2). Branky: Hampl, Kasman (PK) – Bečka, Hrstka, Jehl. Rozhodčí: Otta. ŽK: 2:3. Diváci: 50.
Vrbice-Vetlá – Lounky Chodouny 2:4 (1:2). Branky: Pavelka, Kocman – Jirásek 3, Rada. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 0:0. Diváci: 60.
Rovné „B“ – Kleneč 12:0 (7:0). Branky: Sedláček 5, Brůža 2, Kratochvíl, Kouba, Poláček, Ullman, Žebera. Rozhodčí: Albrecht. ŽK: 1:1. Diváci: 80.

IV. třída sk. A: Lovečkovice (v černém) - Liběšice B.

IV. TŘÍDA, SKUPINA A
Lovečkovice – Liběšice „B“ 0:5 (0:1). Branky: Paneš, Budka, Holub, Petrus, Hambálek. Rozhodčí: Šířek. ŽK: 0:0. Diváci: 43.
Medvědice – Úštěk „B“ 3:1 (2:0). Branky: Šírek 2, Böhm – Kacálek. Rozhodčí: Šíma. ŽK: 0:1. Diváci: 10.
Sulejovice – Křešice „B“ 1:5 (1:2). Branky: Kratochvíl – Limberk 2, Satran 2, Wald. Rozhodčí: Šíma. ŽK: 1:2. Diváci: 80.
Třebenice – Zahořany 2:3 PK (0:1, 2:1 – 3:5 PK). Branky: Mašek, Triebe – Jirkovský, Ludvík. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:3. Diváci: 97.

Připomeňte si zápas Zahořany - Křešice B

IV. TŘÍDA, SKUPINA B
Ctiněves/Libkovice – Podlusky 6:1 (2:1). Branky: Jetelina 2, Vaigler, Toužimský, Kaňka, Barcik (PK) – Hrdlička. Rozhodčí: Hoffman. ŽK: 0:2. Diváci: 53.
Budyně „B“ – Přestavlky 4:2 (1:1). Branky: Prošek, Volkán, Gunar (PK), Kalous (PK) – Král, Demeter. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (Kredba). Diváci: 150.
Kostomlaty – Podbradec 2:1 PK (0:1, 1:0 – 3:0 PK). Branky: Studený – Michalík. Rozhodčí: Huml. ŽK: 0:0. Diváci: 61.
Račiněves – Dušníky „B“ 3:1 (3:0). Branky: Bačkády, Cikoš, Kotrs – Hejna. Rozhodčí: Grégr. ŽK: 2:0. Diváci: 20.