„Naším cílem bylo, aby fanoušci, kteří se nedostanou na stadion, mohli finále sledovat společně. Jsme rádi, že se vše podařilo domluvit, na projekci dorazí hodně našich fanoušků a bude tam vládnout skvělá atmosféra,“ řekl Adolf Šádek, generální ředitel klubu.

„Vážím si všech fanoušků Viktorky a mám radost, že jim můžeme v rámci města nabídnout prostor, kde mohou společně fandit právě Plzni. Všechny, kteří nemají k dispozici lístek na stadion, srdečně zvu na projekci zápasu se Spartou do DEPO2015. Pevně věřím, že zvítězíme a v duchu hesla - jedno město, jedno srdce - zde výhru i společně s hráči oslavíme,“ doplnil plzeňský primátor Roman Zarzycký.

Projekce bude nachystána ve velké autobusové hale, kde je dostatek prostoru jak pro sezení, tak i stání. „Je to ideální varianta, která není závislá na počasí. Fanoušci budou mít k dispozici vše potřebné pro sledování zápasu a fandění. Nyní finalizujeme kompletní program akce, který zveřejníme během pondělí. Chybět nebude občerstvení, viktoriánská fanzóna a soutěže o ceny. Vstup na akci bude samozřejmě zdarma,“ upřesnil mluvčí klubu Václav Hanzlík.