Součástí akce bude oznámení nominace na říjnové kvalifikační zápasy proti Albánii (12. října v Tiraně) a Faerským ostrovům (15. října od 18 hodin v Doosan areně).

„Když jsme podobnou akci uspořádali před necelým rokem v Olomouci, měla velký úspěch. Na přípravný zápas proti Faerským ostrovům pak navíc přišel plný stadion,“ pochvaloval si reprezentační manažer Tomáš Pešír. „Stejný soupeř nás čeká znovu, ale tentokrát půjde o důležité body v kvalifikaci o postup na Euro. Věřím, že se společně s fanoušky naladíme na zápas i v Plzni, a že se potkáme nejen v pondělí v Olympii, ale hlavně potom v dalším týdnu na stadionu,“ doplnil Tomáš Pešír.

V následné besedě budou na otázky fanoušků vedle reprezentačního kouče Jaroslava Šilhavého, jeho asistenta Jiřího Chytrého a manažera národního týmu Tomáše Pešíra odpovídat i dva viktoriáni – brankář Jindřich Staněk a sportovní ředitel klubu Daniel Kolář.

Následovat bude autogramiáda, exhibice eRepre, v níž se představí i Tomáš Ujfaluši, i akce od partnerů českého národního týmu…

Reprezentace si pro fanoušky připravila také dárky v podobě merchandisingu národního týmu.