Radnice B - Příkosice 5:2 (3:1). Domácí, kteří se v pozici nováčka jen těžko aklimatizují, oživili šance na záchranu. Hned v jedenácté minutě je rozjásal Kalaš, ale o deset minut později Pražák z penalty srovnal. Ve zbývající části první půle se prosadil hned dvakrát Huttr a Sokol byl na koni. Hned po obrátce ho sice znejistěl Forejt, jenže Huttr završil hattrick a o poslední gól se postaral Svoboda.

Rozhodčímu Schneiderovi z Plzně asistovali na lajnách okresní sudí Staněk a Kodýtek. Na žluté karty skončilo okresní derby smírně 1:1 a zde jsou sestavy obou družstev:

Radnice B: Körner, Huttr, Kalaš, Krč (62. Cozl), Kabát, Fencl, Kvasnička (70. Otto), Janata (62. Štrunc), Kočka, Toman (87. Jícha), Svoboda (87. Mada).

Volduchy - Dýšina 4:3 (2:1). Kdo přišel ve středu v podvečer o deset minut později, přišel o tři góly. Nejprve se po načechraném centru prosadil hlavou domácí Černý, aby tým ze severu vzápětí vyrovnal a Volduchy si chvilku na to vzaly vedení zpět. Znovu u toho byl Černý a fanoušci pod pergolou jásali. Na začátku druhé půle je rozradostnil Rieger, ovšem domácí zdaleka vyhráno neměli. V 77. minutě soupeř korigoval, aby dvě minuty na to znovu inkasoval po Riegerově pokusu. V 88. minutě Dýšina proměnila pokutový kop a mohutně se snažila alespoň o remízu. Ani čtyřminutové nastavení však na těsné výhře TJ nic nezměnilo.

Volduchy: Černý, Nedorost (77. Aubrecht), Pernica, Škarda, Jiří Straka, Melka (46. Pašek), Přibík (62. Pokorný a za něho 77. Ernest), Libor Straka (62. Klik), Rieger, Černý, Bezděk. Rozhodoval Krauz, který udělil domácím čtyři žluté karty.

Jak o víkendu? Krajská 1. B třída pokračuje pro všech pět zástupců okresu. Radnice B v sobotu od 10 hodin přivítají Dýšinou a od 16.30 bojuje trio celků na soupeřových trávnících: Slovan Plzeň - Volduchy, Kozolupy - Příkosice a Úněšov - Zbiroh. Až v neděli od 16.30 Mýto B - Mladotice.