Scénáristé populárního seriálu Okresní přebor jsou na Hrádek krátcí. Při zápase minulého kola OP mužů zde došlo k těžko uvěřitelné situaci.
Hrádek–Město Zbiroh B 3:1. V neděli odpoledne sehrála rezerva Zbiroha náročné utkání na hřišti lídra přeboru. K utkání ovšem hosté přistoupili velice zodpovědně a domácí šli do vedení až gólem do šatny.

Hrádek byl v úvodu utkání lepším týmem a měl znatelnou územní převahu. První velkou šanci zlikvidoval Matouš ve 28. minutě. Borci TJ Město měli největší šance mezi 35. až 38. minutou. Nejprve střílel nad branku Dibus a poté po jeho přihrávce nedokázal proměnit tutovku Simandl. Ve 44. minutě zahrával Mrázek trestný kop, který zapadl k tyči a Matouš neměl proti přesné střele šanci.

Ve třetí minutě druhého poločasu Koželoušek zvýšil na 2:0 po akci po levé straně hřiště. V 51. minutě vyrazil hrádecký gólman střelu Staňka přímo k Simandlovi, který ani tuto obrovskou šanci nedokázal využít, neboť jeho střele chyběla přesnost a razance. V 60. minutě vyrazil Matouš míč na roh po hlavičce domácího útočníka. Po rozehrání rohu však inkasoval po Zemanově střele z úhlu k tyči. V 68. minutě zahrával trestný kop z poloviny hřiště Kotva. Nabíhající Simandl hlavičkoval do tyče a odražený míč usměrnil do sítě Staněk na 3:1.

Více přímo v Deníku.