Mimookresní souboje byly jen dva (Malesice – Plasy 3:2 a Petřín B – Touškov 1:0). Jak si vedli naši zástupci?

Příkosice – Raková 4:2 (1:1). V závěru první půle se za hosty trefil Jan Štincík, ale Krajdl stihl hned vyrovnat. Po obrátce Čechie s přispěním rakovského gólmana skórovala třikrát během šesti (!) minut. Dvakrát se trefil Kulišan a jednou Kasl. Borci TJ Sokol korigovali až v 88. minutě Rottenbornem.

Strašice – Třemošná 2:2, penalty 4:3. O návratu Spartaku do okresu je jasno s předstihem, ale tým bojuje! Vše podstatné se stalo po obrátce, kdy domácím zajistil vedení Hrách. Seveřané dvakrát kontrovali, jenže v 79. minutě si dali vlastní branku a šlo se do rozstřelu. Strašičtí v něm měli navrch!

Tlučná – Volduchy 2:1 (2:0). Promazaný stroj TJ se zadrhl za Plzní. V první půli se domácí prosadili dvakrát a přestože hned ve 46. minutě snižoval Škarda, vedení udrželi.

Kaznějov – Zbiroh 4:1. Mužstvo ze severu míří do 1. A třídy, soupeř pravděpodobně do okresního přeboru. V 19. minutě už to bylo 3:0, pak korigoval Chvojka, ovšem byla to labutí píseň Zbiroha.

Aktuální pořadí: potenciální uchazeči o baráž (Město Touškov, Volduchy, Raková) odevzdávali body, takže se vlastně nic nezměnilo.

O víkendu: zítra je v akci šest celků z Rokycanska. Od 17 hodin ve vzájemných duelech Raková – Mýto B a Radnice – Strašice. Volduchy hostí Plasy a Zbiroh si to rozdá s Tlučnou.

Až v neděli jedou Příkosice do Malesic.