Tohoto turnaje se mohou zúčastnit jak registrované, tak i neregistrované celky. V prvním ročníku turnaje se na hřišti v Berouně objevili jak hráči z nejnižších soutěží, tak i ligoví fotbalisté. A o co se bude na turnaji hrát? Pro první tři celky budou připraveny poháry a hodnotné ceny. Dvoudenní turnaj se uskuteční zřejmě na hřišti Lokomotivy Beroun (Tyršova ulice) s umělkou třetí generace a umělým osvětlením. Na hřišti o velikosti 44x25 metrů s brankami třikrát dva metry se bude hrát v počtu hráčů 5+1 s hokejovým střídáním.

První hrací den proběhnou zápasy ve skupinách (1x20 min.), druhý den pak přijde na řadu play-off. Hrát se bude dle pravidel malé kopané, utkání budou pískat fotbaloví rozhodčí působící v soutěžích ČMFS.

Turnaje se může zúčastnit maximálně šestnáct družstev, pokud tedy máte zájem přijet si po Vánocích do Berouna zahrát malou kopanou, určitě neváhejte s přihlášením. Startovné pro družstvo činí 1100 Kč, na soupisce družstva může být maximálně dvanáct hráčů. V ceně startovného je započteno občerstvení. V případě zájmu může pořadatel zajistit ubytování. Přihlásit se můžete do 5. prosince 2011. Přihlásit se můžete u pana Vršeckého na telefonu 311 624 606 (večer), nebo na mobilu 602 341 342. Přihlášky můžete posílat také mailem na: vrsecky.frantisek@seznam.cz