V programu tvořily hlavní kostru výběhy kolem překrásných jesenických rybníků i atletická průprava se zaměřením na rozvíjení rychlostní složky. Nechyběla ani práce s míčem a střelba na branku (byť jen malou), která se odehrávala v areálu víceúčelového hřiště při ZŠ Jesenice. Večer pak dostala prostor také rehabilitace v sauně a vířivce přímo v pensionu Irena, jejímuž personálu patří velké poděkování za zdárný průběh celé akce. 

Stinnou stránkou této skvělé péče však byla skutečnost, že přes poměrnou náročnost celého tréninkového procesu se na akci některým jedincům povedlo přibrat. Přirozeně že během pobytu došlo i na oblíbené malé formy fotbalu a v rámci nich si hráči mezi sebou sehráli turnaj trojiček na betonovém plácku zapadaném vrstvou měkoučkého jehličí. Klání se zúčastnilo pět celků a po lítých bojích přinesla konečná tabulka následující podobu:
1. Břasy C (M. Nový, J. Lukáč ml. a Souček) 6 bodů
2. Březina (R. a T. Moravcové a Souček) 5 bodů
3. Kozlíci (L. Nový, Vlček a Černý) 4 body
4. Modrá ústřice (O. Kroc, Kalaš a Soukup) 4 body
5. Výbor klubu (J. Lukáč st., Vocásek a Svěchota) 1 bod

Jak je vidět, bylo měření sil naprosto vyrovnané a do posledních dvou utkání si hned 4 celky mohly brousit zuby na celkové prvenství. Škoda že uvedený turnaj se nakonec se stal jediným soutěžním kláním akce. Sešlo ze zamýšlených přípravných utkání ve Vysoké Libyni i po návratu na Břasy proti Druztové. Jinak ale akce po všech stránkách splnila svůj účel a ve večerních hodinách prošpikovaných zpěvem národních písní se snad povedlo také utužit kamarádský duch v kolektivu.

Kempu se pod taktovkou zúčastnili Jiří Soukup, Radek a Tomáš Moravcové, Lukáš a Marián Noví, Lukáš Černý, Vratislav a Ondřej Krocové, Tomáš Vocásek, Václav Svěchota, Jan Lukáč ml. i st., Jan Vlček a Pavlové Kalaš a Souček.