Cheznovice–Radnice 0:9 (0:0) – kdo neviděl, neuvěří. V první půli drželi domácí krok a nevyužili pár šancí. Po obrátce ale existoval na trávníku jen lídr přeboru. Čtyřikrát se trefil Buchanec, třikrát Krchov, jednou Loukota a Pavel Maštera.

Holoubkov–Těškov 1:1 – borci pořádající TJ měli více ze hry. Vedli gólem Šrámka, ale v 89. minutě hosté po zaváhání brankáře srovnali Vildem.
Břasy–Mirošov 1:3 (0:2) – po půlhodině hry se trefil Pondělík a před odchodem do kabin Petr. Mirošovští si v 54. minutě zkomplikovali situaci vlastním gólem a až v 80. minutě je uklidnil znovu Pondělík.

Příkosice B–Volduchy 1:0 – druhá výhra Čechie v soutěži se zrodila v 75. minutě zásluhou Krajdla. Předčasně do sprch pak musel hostující Doležel.
Strašice–Skomelno 3:2 (2:0) – Hrabák z penalty a po něm Radek Štych zajistili favoritovi na pohled pohodlný náskok. Eichinger ale snížil a po něm na 3:1 zvyšoval Radek Štych. Poslední slovo měl hostující Bělohlávek.

Mýto B–Zbiroh B 1:4 – příliš krutá porážka Slavoje, ovšem fotbal se počítá na góly. Zde to bylo po 31 minutách 0:3 (dvakrát Staněk a jednou Vracovský). Novák sice snížil, jenže Herman stanovil konečný výsledek.