Mýto–Raková 7:5 (4:2) – hosté se ujali vedení v jedenácté minutě Hűbschmanem. Vzápětí ale vyrovnával Tomáš Hatina a zahájil tak velké individuální představení. Rakovský Martin Vohár opět rozjásal spoluhráče v minutě třiadvacáté, aby se T. Hatina prakticky po rozehrání opřel do míče a z dvaceti metrů zařídil stav 2:2. Spokojenější odcházel do kabin pořádající tým. Hatina, ale tentokrát David, šel důrazně za míčem a překonal Sobotu potřetí. Chvíli na to pogratuloval svému bratrovi ke klasickému hattricku.

Po obrátce hned snižoval Pavel Procházka, jenže Mýto bylo na koni. Tomáš Hatina s Vonáskem pálili na 6:3, když znovu P. Procházka vykřesal jiskru naděje pro Sokol. Mohlo být ještě dramatičtěji, ovšem sudí neuznal gól Rakové pro ofsajd a na opačné straně se prosadil Novák. Konečnou podobu výsledku zařídil Petr Vohár. Na žluté karty to skončilo 2:2.