Březina – Cheznovice 2:3 (2:1).

Hosté jsou po podzimu druzí, ale dlouho to tak nevypadalo. AFK se totiž ujal vedení 2:0 (Moravec, Vlček) a až ve 38. minutě Mraček snižoval. Hned po obrátce vyrovnal Hochmann a tentýž hráč zajistil favoritovi očekávané tři body. Přispěla k tomu skutečnost, že Březina bojovala od 38. minuty bez vyloučeného Kodla.

Hrádek – Mirošov 0:4 (0:1). Už v desáté minutě si dal Kastner vlastní gól a po obrátce důraznější i zkušenější hosté řádili: 50. Beránek, 66. Starinský a 83. Špetka.

Holoubkov – Břasy 2:0 (0:0). Lídr přeboru to neměl s keramiky jednoduché. Dlouho se nemohl prosadit a rozhodly dva slepené góly kolem 70. minuty (Wohlrath a Michal Huml). Břasy dohrávaly v deseti, neboť předčasně do sprch musel Triner.
Dobřív – Těškov 4:0 (2:0). Jižané startovali zostra (10. minuta Šťastný, 25. Krákora) a také ve druhé půli naplnili gólovou normu (53. Harčarik a 68. Filip Koudelka).

Skomelno – Radnice B 2:2 (1:2) a penalty 3:5. Nejdramatičtější duel kola obstarali sousedé. Na vedoucí branku hostujícího Kočky odpověděl vzápětí Eichinger, ale před odchodem do kabin udeřily znovu Radnice (Rýdl).

Až pět minut před koncem srovnal Dibus a penaltový rozstřel o druhý bod zvládli lépe borci TJ Sokol.

O víkendu: zítra v 16.30 Těškov – Hrádek, Mirošov – Březina a Skomelno – Holoubkov.

V neděli, také od půl páté: Radnice B – Dobřív, Raková B – Břasy.