SK ZČE–Čechie Příkosice 3:2 (1:1). Základní sestavu jižanů tentokrát tvořili Papáček, Fiala, Lisý, Komanec, Pražák, Pešek, Švec, Štych, Krajdl a Kotnauer. Doplňovali je Vlček a Vodrážka. V bráně se vystřídali Protivínský a Vaník (vždy po poločase).

V první půli měla Čechie v poli mírnou převahu. V desáté minutě otevřela skóre, kdy se po krásné kombinační akci hlavou trefil Pešek. Vzápětí měl další stoprocentní akci, kterou neproměnil. Soupeř odpověděl rychlým protiútokem ve chvíli, kdy příkosický obránce při přihrávce upadl a zranil se. Hráči SK ZČE se zmocnili míče a breajk skončil gólem v síti Protivínského.

Ve druhé polovině byla hra vyrovnaná až do chvíle, kdy v průběhu několika minut museli ze zdravotních důvodů odstoupit Lisý a Kotnauer. Čechie hrála chvíli v deseti a než se stihli připravit náhradníci, SK ZČE se ujal druhou brankou vedení. Čechie dokázala deset minut před koncem utkání znovu dotáhnout na remízový stav. Postaral se o to Štych, který proměnil parádní centr hrajícího trenéra Vodrážky. V této části utkání však už měli Plzeňané převahu a završili ji v poslední minutě zápasu. Střelou k tyči zařídil Beránek těsné vítězství SK ZČE Plzeň.
Včera odjel kádr Čechie na zimní soustředění do Nové Vsi u Přimdy. Další zápas na Sencu ji čeká v úterý večer proti divizní Kolovči.