Český lev–Union Beroun – FC Rokycany 5:0. Domácí fotbalisté byli po celé utkání viditelně aktivnější. Berounští se snažili hrát hodně ofenzivně a hosté si často nevěděli rady. V první půlhodině sice měli Středočeši navrch, šance Kličky a Černého ale skončily u brankáře. Skóre se změnilo až po půlhodině hry. Průnik Pobiše zastavila obrana Rokycan za cenu faulu a z nařízené penalty se nadvakrát prosadil Stančík.

O pět minut později kopali Berounští druhou desítku. Hájek přešel přes čtyři protihráče a když dělal kličku brankáři, hostující gólman jej nekompromisně sestřelil. Penaltu s přehledem proměnil Pobiš. V závěru poločasu pak zvýšili domácí na 3:0, když předvedli parádní kombinační akci. Po rychlém protiútoku postupoval Šíma sám na branku, místo střely zvolil přihrávku a volný Pobiš střílel do odkryté branky.

O poločase Berounští vystřídali pět hráčů, na hřišti to ale příliš znát nebylo. Hned ve 48. minutě ukončili domácí naděje hostů na návrat do utkání. Výborně hrající Hájek prošel až k brankové čáře, následně přihrál na malé vápno nabíhajícímu Hálovi, který placírkou poslal míč do prázdné branky. I nadále se hrálo jasně v režii berounského celku. V 54. minutě sice Stančík zahodil vyloženou šanci, když se ale chystal odražený míč poslat do prázdné branky, byl stažen a rozhodčí Hůla (absolvuje občas zápasy staré gardy Strašic) potřetí v utkání odpískal penaltu. K míči se postavil Němec, který ale branku minul. I ve zbytku zápasu kralovali na hřišti domácí. Hosté se po celé utkání prakticky nedostali do šance. Berounští zahodili několik dalších šancí a definitivní podobu tak dal výsledku v 76. minutě Březina, který po další pohledné akci zakončil do prázdné branky. Rokycany tak nakonec odjely s debaklem.

Branky: 34. a 43. Pobiš (první z penalty), 29. Stančík z penalty, 48. Hála, 76. Březina. Poločas 3:0.