Kařez–Líšná 6:1 (4:1) – domácí se pustili do soupeře zhurta a po půlhodině vedli 4:0 (třikrát Polák a jednou Mašek). Líšná už v té době hrála bez vyloučeného Švarce a podařilo se jí snížit Pospíšlem ve 38. minutě. Po změně stran Libor Bělohlávek s Koudelkou dali výsledku konečnou podobu.

Raková B–Příkosice B 2:6 (1:5) – záloha Čechie excelovala. Po vedoucím gólu Jana Nováka sice srovnal Bilder, ale pak Jan Novák, Vodrážka, Votípka a brankář Vaník z penalty poslali Rakovou do kolen. Po změně stran Martin Novák upravil stav na 1:6 a Legát stačil debakl kosmeticky upravit.

Strašice B–Holoubkov B 2:0 (2:0) – favorizovaná záloha Spartaku se prosadila dvakrát v první půli zásluhou Korbela. Na žluté karty to skončilo smírně 2:2.

Cheznovice B–Skomelno B 10:2 (4:2) – po sobotním výprasku prvního mužstva si padesátka cheznovických příznivců spravila chuť. Třikrát je rozjásal Hozák, dvakrát Vaník, Kratochvíl i Šťastný a jednou David Huml. Za poražené, kteří nestačili hlavně po přestávce, snižovali Král s Kotvou.

Volduchy B–Zbiroh B 1:5 (1:1) – atmosféra zápasu byla slavnostní, neboť v obci byla v tento den otevírána dvě hřiště. Do vedení se dostali hosté už v 8. minutě po pěkné kombinační akci, kterou založil Herman dlouhým centrem na Razíma a Kotva se nemýlil. Domácí ovšem hned o tři minuty později vyrovnali po chybě v defenzivě. Do poločasu se diváci gólu nedočkali.

Do vedení šel Zbiroh až v 53. minutě kdy se po rohovém kopu Prusíka z voleje trefil Kugler. O dvě minuty později se na hranici velkého vápna pěknou stahovačkou zbavil obránce Ruda Pražský a s přehledem zakončil na 3:1.

V 16. minutě druhého poločasu zvyšoval ze 40 metrů klasickým „angličanem“ Luboš Prusík. V poslední minutě našel střídající Hrabák svým centrem v pokutovém území Rudu Pražského, a ten svým druhým gólem v zápase uzavřel skóre zápasu. Záloha TJ Město potřetí za sebou vyhrála poměrem 5:1 a zajistila si s předstihem druhé místo.