Krajský přebor mužů: Rokycany zdolaly v kvalitním střetnutí Město Touškov 2:1 a dlužno dodat, že tentokrát šlo o perně vykopané tři body. Seveřané se představili ve výborném světle a prohra je pro ně krutá.

1. A třída: nováček z Příkosic doma nezaváhal. Porazil zeměpisně nejbližšího soupeře v šestnáctičlenném pelotonu ze Žákavy 3:1. Zbiroh až včera jel do Sušice.

1.B třída: v Rakové byly při derby s Rokycany B k vidění dva rozdílné poločasy. V prvním měla navrch záloha FC, po přestávce však domácí nepříznivý stav otočili a vyhráli 3:2.

Okresní přebor: Cheznovice si s chutí zastřílely a poslaly nováčka ze Lhoty pod Radčem domů s nadílkou 8:1 po poločase 2:0. Strašice remizovaly v zajímavém zápase s Mýtem B 2:2 a jedna červená karta zaměstná disciplinární komisi.

Překvapení se zrodilo v Dobřívě, kde Sokol přehrál favorizovaný Holoubkov 3:1. Skomelno podlehlo před svými fanoušky sousedům z Radnic 0:3 (za vítěze Tomáš Buchanec, Melichar a Loukota).

Mládež: v divizi dorostenců Rokycany na vlastní kůži poznaly, jak to budou mít složité. V Sezimově Ústí prohráli 2:6 (starší) a 1:3 (mladší). V důležitých momentech rozhodovaly diskutabilní verdikty sudích…

V krajské soutěži dorostu vyhrála Raková ve Strašicích 7:4 a Chotěšov zdolal Rokycany B 1:0.

Začal i sdružený meziokresní přebor dorostu. hrádek zvítězil 6:2 nad Mýtem.