Okresní přebor: Příkosice B zdolaly Rakovou B 2:1, když hosté ani tentokrát nedohráli kompletní. Jeden z jejich hráčů musel předčasně do sprch v závěrečné minutě. Mirošov zvítězil nad Hrádkem B rovněž 2:1 a musel dohánět poločasovou ztrátu 0:1.

Přívětice utrpěly doma debakl 0:6 s TJ Volduchy a Cheznovice rozstřílely Holoubkov B 7:2. Strašice prohrály doma se Skomelnem 2:3 a dramatické to bylo i v Těškově, kde FC zdolal Zbiroh B 2:1.

V jediném nedělním souboji Radnice B pokořily lídra z Mýta 4:1.

Okresní soutěž mužů: po předehrávce Líšná-Břasy 1:4 se oficiální jarní premiéra týkala tří střetnutí: Lhota pod Radčem-Volduchy B 4:3, Dobřív B-Kařez 7:5 a Skomelno B-Kakejcov 1:9.

Okresní přebor žáků: Raková-TJ Holoubkov 7:0, Příkosice-TJ Volduchy 1:1 a na penalty 2:4, Mýto-Sokol Dobřív 6:1.