Krajský přebor: složité to mají chlapi z Radnic. Hned dvakrát nenastupovali v klasickém víkendovém čase a museli se přizpůsobit novým časům. V úterním podvečeru borci TJ Sokol podlehli Slavii Vejprnice 0:1 a soupeř tak důrazně zaťukal na divizní vrátka. Proměnil hned ve druhé minutě pokutový kop a v nastaveném čase se domácí marně dožadovali stejného posouzení situace ve prospěch Radnic.

V neděli od 18 hodin Radnice přivítají Zruč a hned ve středu 12. června se vydají k derby do Mýta (výkop v 18.15).

Okresní přebor: Cheznovice po sobotní ztrátě s Holoubkovem cestovaly ve středu do Kakejcova a vyhrály tu 3:0. Brankově to pojistili v první půli Huml s Tycem a hned po obrátce Pěnkava.

Hrádek přežil se Skomelnem rozpačitý první poločas. Pokud by prohrával rozdílem minimálně tří gólů, nemohl by se nikdo divit. Jenže po změně stran vběhl na trávník zcela jiný tým TJ a soupeře deklasoval: 46. Hrubý, 57. Běle, 61. a 73. Guaneme Acosta Manuel.

Těškov doplatil na tragický závěr první půle, kdy ho protivník z Mirošova trestal za hrubky v defenzivě: 22. a 26. David, 44. a 45. Jiří Hrabák. Až po změně stran korigoval z penalty Judl na konečných 1:4.

Ve čtvrtek večer Radnice B hostily Sokol Dobřív.

Okresní soutěž: Strašice B přetlačily Volduchy B 2:1 (Planeta, Klička - Zlatohlávek).