O víkendu bodoval rozjetý Mirošov a tabulkou stoupá Hrádek. Na jihu se dařilo i Dobřívu, který deklasoval Cheznovice a připravil je i o teoretickou šanci na baráž.

Hrádek – Raková B 1:0 (0:0).
Vyrovnaný souboj rozhodl v 66. minutě Červenec.
Skomelno – Mirošov 0:3. Razantní nástup hostů, za které skórovali Starinský ve 4. a Šmatlák v sedmnácté minutě. Po obrátce se znovu trefil Šmatlák.

Dobřív – Cheznovice 7:1 (4:0).
Osvědčení kanonýři Sokola řádili. Filip Koudelka pálil do černého čtyřikrát (4., 24., 65. a 73. minuta). Jednou byli úspěšní Šťastný, Ondřejíček a Nový. Autorem jediné branky poražených byl v 50. minutě Herman.

Radnice B – Těškov 3:0 (1:0).
Od 22. minuty domácí vedli zásluhou Tomáše Buchance. Krč ve druhé půli zvyšoval na 2:0 a v posledních vteřinách se trefil i Koníček.

Březina – Břasy 2:2 a na penalty 3:4.
Liška zajistil Primalexu vedení, ale Klement s Aubrechtem stav otočili. V 78. minutě se Karfiol postaral o dělbu bodů a dramatický penaltový rozstřel vyzněl pro hosty.

Poslední kolo: v sobotu Cheznovice – Hrádek (už v 15.00), Mirošov – Dobřív, Těškov – Skomelno, Holoubkov – Radnice B (vesměs od 17 hodin).

V neděli přebor vrcholí duelem Raková B – Březina.