1. B třída: v sobotu dva naši zástupci neuspěli. Rakovou porazil Karpíšek ze Zruče, který Sokolu nastřílel všechny čtyři branky. Domácí odpověděli pouze jednou.

Rokycany B nezvládly první polovinu utkání v areálu Vodních staveb. Prohrávaly už 0:3 a dva kontaktní góly nestačily.

Okresní přebor: Cheznovice nezaváhaly a se svými fanoušky se loučily přesvědčivou výhrou 10:1 s Hrádkem B. Pronásledovatelé z Radnic ztráceli v Mirošově, kde remizovali 2:2. Těškov podlehl Holoubkovu 2:3 a čeká ho náročné jaro. Volduchy porazily Lhotu pod Radčem 6:2 až zásluhou zlepšeného výkonu ve druhé půli. Rovněž Skomelno přehrálo Strašice 6:2.

V neděli odpoledne Břasy podlehly Mýtu B 2:4.

Divize dorostu: Rokycany se držely statečně v Benešově. Vyrovnaly v 94. minutě, jenže v 96. inkasovaly rozhodující branku a prohrály 1:2. Mladší dorost FC utrpěl debakl 0:6.

Krajská soutěž dorostu: Raková si pro nářez v poměru 1:14 dojela do Tachova. Naplno bodovaly Strašice, které pokořily 6:2 soupeře z Chodského Újezdu.

Krajský přebor žáků: Rokycany se vracely z Přeštic se čtyřmi body. Starší kluci FC zvítězili těsně 1:0 a mladší remizovali 1:1.

Krajská soutěž žáků: Rokycany B deklasovaly Planou 12:1.

Okresní přebor žáků: Hrádek–Sokol Raková 0:5, Volduchy–Lhota pod Radčem 2:0.