Cheznovice B–Strašice B 3:0 (2:0) – hosté si nejprve dali vlastní gól Loubem poté je pokořil Simr. V posledních vteřinách připojil pojistku Vaník.
Holoubkov B–Volduchy B 2:0 – rezervě FK se na jaře daří, jenže v Holoubkově narazila kosa na kámen. Martin Běle v 11. a 23. minutě stanovil výsledek!

Raková B–Skomelno B 9:0 (5:0) – hosté měli obrovské potíže se sestavou, ale nakonec se za Sokolem rozjeli s hodně omlazeným kádrem. Podali sympatický výkon, ovšem na zkušené domácí to stačil nemohlo. Hattrick zaznamenal Mužík, dvakrát pálili do černého Vrba a David Novák, jednou Rybař i Nolč.

Líšná–Dobřív B 2:0 (1:0) – v sokolském derby vedli domácí od 24. minuty po trefě Chába. Osm minut po obrátce pálil přesně Švehla.
Radnice B–Lhota pod Radčem 9:0 (3:0) – lídr šlape jako dobře namazaný stroj. Při chuti byl Václav Procházka (51 let), autor pěti branek. Tři přidal Kočka a tu zbývající Kvasnička.

Kařez–Břasy B 2:2, na penalty vyhráli hosté. Fotbalové koření se podávalo v první půli: 3. minuta Mašek 1:0, 17. Vratislav Kroc 1:1, 38. minuta Slezák 1:2 a 41. minuta Hanták 2:2. Rozhodující penaltu proměnil Vrat. Kroc.

Kakejcov–Přívětice 1:0 (1:0) – chyběl rozhodčí, ale role se perfektně zhostil domácí Jiří Dvořák. Uznal jediný gól z kopačky kakejcovského Čady.
Pořadí: 1. Radnice 47, 2. Strašice B 34, 3. Kařez 33, 4. Raková B 32, 5. Líšná 30, 6. Přívětice 29… 12. Cheznovice B 16, 13. Dobřív B 14, 14. Skomelno B 6 bodů.