Holoubkov – Těškov 2:0 (1:0). V duelu celků z opačných pólů tabulky se domácí prosadili až ve 45. minutě Wohlrathem. Po obrátce zvyšoval na 2:0 z penalty Spěváček.

Mirošov – Radnice B 7:0 (3:0). Sympatičtí hosté dorazili jen v deseti. Čtyřikrát jejich gólmana překonal Starinský, jednou Čejka, Šmatlák a David.

Břasy – Hrádek 0:0, penalty 0:2. V areálu Primalexu slavili zaměstnanci Borgersu, takže se začínalo po 18. hodině. Střelci už byli na dovolené a při exekuci pokutových kopů o druhý bod pokračovali ve sladkém snění domácí. Netrefili se ani jednou!

Raková B – Dobřív 2:4 (2:0). Televizní zápas před historicky nejvyšší návštěvou okresního přeboru! Domácí favorita zaskočili a Pavel Procházka skóroval dvakrát. Po změně stran ale Filip Koudelka snížil a ve smrtící jedenáctiminutovce se postupně prosadili Harčarik, Šťastný z penalty a znovu Koudelka.

Cheznovice – Skomelno 5:1 (2:0). Hned v 1. a poté ve 33. minutě se prosadil Ernest. Gregorides sice snížil, ale Ernest dovršil hattrick a po něm dvakrát pálil do černého Hozák.