Nejprve se tu v sobotním odpoledni představil divizní celek proti Domažlicím. Soupeř je zkušeným účastníkem ČFL, ovšem nadřel se na těsnou výhru 2:1. Za poražené byl autorem jediného gólu Michal Černý.

Fotbalisté FC Rokycany (v zelenočerné kombinaci) se na sklonku přípravného období střetli s účastníkem ČFL z Domažlic. Zajímavý zápas s Chody se uskutečnil na umělém trávníku v areálu Viktorie Plzeň a naši vyslanci tu sehráli vyrovnanou partii. U jali se vedení Michalem Černým, ovšem soupeř srovnal krok z pokutového kopu a ve druhé půli rozhodl v poslední pětiminutovce o těsné výhře. V sobotu se zvedá opona divizní skupiny A. Rokycany se vydají k Písku, kde je od 13.30 hodin čeká zápas v Čížové. Soupeř z jihu prožívá krušné časy, neboť přišel o mecenáše a nejkvalitnější hráči odešli. Přesto chtějí soutěž dohrát se ctí a uvidíme, v jaké sestavě na FC vyrukují.

Se setměním plochu obsadily Rokycany B a protivník z Holýšova. Záloha FC držela s týmem krajského přeboru krok a díky gólu Vargy ze závěru první půle vyhrála 1:0.

V sobotu cestuje rezervní celek Rokycan do Sušice.