Mladí fotbalisté budou soutěžit ve třech věkových kategoriích. V první se utkají v základní skupině 12. prosince v hale v Krašovské ulici hráči základen roč. nar. 1999 a mladší. Druhá kategorie roč. nar. 1997 a ml. hraje 5. prosince rovněž v hale v Krašovické ulici. Týmy třetí kategorie roč. nar. 1995 a ml. se utkají 13. prosince v hale SSC Bolevec Na Prokopávce.

Utkání se budou hrát podle pravidel malé kopané, počet hráčů je 1 + 4, střídání hokejovým způsobem. Ve základní skupině se utká každý s každým, hrací doba se určí dle počtu účastníků, do finále postoupí v každé kategorii čtyři nejlepší celky. O postupu do finálových bojů rozhoduje součet dosažených bodů za základních turnajů. V případě rovnosti bodů rozhodují kritéria dle Soutěžního řádu ČMFS.

Účastnický poplatek činí pro I. a II. kategorii 600 Kč za družstvo, pro III. kategorii 700 Kč. Nejlepší tři týmy v každé kategorii obdrží poháry medaile a diplomy, oceněni budou také nejlepší hráč a brankář v každé kategorii.

Přihlásit se na turnaje lze u hlavního pořadatele Petra Chrástka na telefonním čísle 606 273 687 nebo prostřednictvím e-mailu jiri.spicl@seznam.cz, a to nejpozději do 30. listopadu.