Motorlet FC Rokycany 3:1 (0:1)

Bez čtyř stabilních hráčů cestovali naši zástupci na okraj hlavního města. Orientovali se proto na zabezpečenou obranu a ve 25. minutě dokonce udeřili. Jakub Kořínek potrestal zaváhání domácích zadáků. Pořádající tým z popředí tabulky marně hledal recept na pozornou defenzivu FC a stav 0:1 vydržel téměř sedmdesát minut. Až pak byl podle mínění sudího Kapouna nedovoleně zastaven v rokycanské šestnáctce Lukič. Pokutový kop proměnil Sodoma a domácím narostla křídla. Zejména, když střídající hráči vnesli na trávník hodně vzruchu. Právě odpočatý Měska se postaral v 80. minutě o druhý gól a pojistku připojil vzápětí Zdichynec. Hosté už reagovat nestačili, ale s těmito body nepočítali.

Zde je názor trenéra Vágnera: „Při troše štěstí jsme si mohli odvést alespoň bod. Podali jsme dobrý výkon a domácím byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Rozhodl širší kádr Motorletu. Domácí prostřídali a ke konci nás přehráli. Hráli jsme ovšem jako tým. Kluci bojovali a makali, odjezdili to!“

Závěr skupiny A: jisté je, že republikovou soutěž opustí jen tři týmy od 14. do 16. pozice. Jisté to má Sušice a nahnuté Ostrov i Jankov. Ani Rokycany však zatím nemohou hovořit o definitivní záchraně.

V sobotu od 17 hodin FC hostí zmíněný Jankov a psát o důležitosti této konfrontace je zbytečné!

V pátek 9. června vyrazí chlapi FC za Doubravkou a také v pátek 16. června se v Husových sadech loučí s lídrem z Čížové!