Divize: mužům FC bylo ale v sobotu teplo. Zejména, když vyhráli v Milevsku 3:1 a upevňují si nenápadně pozici v horních patrech tabulky.

V sobotu se Husovy sady stanou dějištěm šlágru 10. kola! Rokycany hostí od 16 hodin Písek, který by se rád vrátil do ČFL. Nyní ale soupeř zaváhal doma se sousední Čížovou (1:2), takže má v Rokycanech co napravovat.

Krajský přebor mužů: smutno, neveselo bylo hráčům dvou našich klubů.

Nejprve Příkosice podlehly Rapidu Plzeň 1:4, když čestný úspěch zaznamenal v první půli Pražák.

V Přešticích se neprosadily ani Rokycany B. Prohrály 2:5 a do černého tu pálili Abrt s Kořínkem.

1. B třída: okresní derby Zbiroh-Holoubkov bylo především pro domácí nesmírně důležité. Tři cenné body týmu TJ Město zajistil za nejtěsnější výhru Marchal.

Raková si vyšlápla na lídra z Kaznějova a přichystala mu první prohru v poměru 3:0 (dvakrát Vohár, jednou Burda).

Dva body z Druztové si vezlo Mýto. Po devadesáti minutách hrálo 1:1 a prosadilo se při penaltovém rozstřelu.

Více v pondělním vydání Rokycanského deníku.