Divize: na neklidný zimní spánek si zadělaly Rokycany. V nováčkovské konfrontaci nestačily doma na Čížovou a protivníkovi od Písku podlehly 1:4. Už v poločase to bylo 0:3 a snaha nekompletních domácích stačila po změně stran jen na zkorigování porážky.

V sobotu od 13.30 kopou Rokycany u sousedů v Hořovicích.

Krajský přebor mužů: Příkosice se držely v Přešticích pětačtyřicet minut (průběžnou remízu 1:1 zařídil Pešek). Po změně stran ale domácí udeřili třikrát! Podzimní loučení absolvuje Čechie v sobotu dopoledne doma proti SK ZČE Plzeň.

1. B třída: lídrem skupiny C zůstává Raková. V okresním derby si poradila snadno s Dobřívem v poměru 6:0. Už v pátek večer Sokol zakončí podzim pod reflektory na Doubravce.

Radnice vyrazily do Mladotic a dokázaly smazat dvoubrankovou ztrátu na konečných 2:2. Penaltový rozstřel ale vyzněl pro domácí a dalším negativem je pět červených karet. Podle našich poznatků patřily tři radnickým provinilcům.

Okresní přebor mužů: spanilou jízdu první polovinou soutěže završil Hrádek třináctou výhru. Tentokrát zdolal Mirošov 3:1.

Cheznovice rovněž mají za sebou sympatický podzim a loučily se vítězstvím 5:0 nad Zbirohem B. Holoubkov díky gólu ze závěru střetnutí porazil Těškov 3:2.

Liga mladšího dorostu: sedmnáctiletí z Rokycan vyhráli v Ústí nad Labem 2:1 a šestnáctiletí zde remizovali 4:4.

Liga starších žáků: Prachatice–FC Rokycany 6:2 (U 15) a 5:1 (U 14).