Divizní dorostenci FC vezli z Vlašimi šest bodů

Rokycany - Divizní fotbaloví dorostenci FC Rokycany zabodovali naplno pod Blaníkem. Ve Vlašimi zvítězili starší i mladší chlapci a stoprocentní zisk potřebují potvrdit zítra v Husových sadech.

15.10.2010

Starší dorost: Rokycany porazily Středočechy 2:0. Výkon FC sice nebyl bez kazu, ale na soupeře to tentokrát stačilo.

O branky se podělili Černý (po hezké akci Pospíšila) a Hlavsa po standardní situaci. Zde je vítězná sestava našich vyslanců:
Vrba, Vaščák (60. Teplý), Hlavsa, Veselý, Košík, Cibulka, Rédl, Černý (80. Šípek), Zemánek, Pospíšil, (50. Sponer), Sedlák (35. Kroc).
Mladší dorost: mužstvo FC konečně zabralo a trochu napravilo dojem z posledních zápasů. Zvítězilo v dramatickém 4:2 a o branky se podělili Holeček, Bendl, Bron a Spěváček.

Tým nastoupil ve složení:
Marek, Holeček (65. Dobiáš), Kroc, Burket, Král M., Novák, Bendl , Král O., Vildman, Spěváček (75. Sedláček), Bron (79. Prokop).
Zítra: v domácím prostředí se Rokycany utkají s Benešovem. Starší kluci začnou v 10 a mladší ve 12.15 hodin. Příjďte je do Husových sadů povzbudit.

15.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
Hráči Viktorie na letišti. Ilustrační foto.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

V Příkosicích uhynuli jeseteři

Příkosice – V neděli krátce před jedenáctou hodinou dopolední zasahovali hasiči a policisté v Příkosicích. Uhynuly zde ryby.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun.

Cheznovice načepovaly Radnicím desítku

Rokycansko – Kanonýři měli v devátém kole fotbalového okresního přeboru nabito! V pěti zápasech nastříleli 34 branek, což průměr téměř sedm gólů na jedno utkání!