Dnes v Rakové: FC-Viktoria

Raková - Přípravný zápas divizních mužů s mladíky do 19 let začne v 18 hodin

14.7.2015

Ilustrační fotoFoto: Deník

Fotbalisté FC Rokycany dnes zahájí seriál přípravných zápasům před startem divizní skupiny A. Představí se od osmnácti hodin v Rakové a soupeřem bude ligový dorost Viktorie Plzeň do 19 let!

Po odchodu několika hráčů do jiných tuzemských klubů nebo do zahraničí (Heller, Mariánus, Mandous, Dobiaš, Like plus některá ukončená hostování) není situace klubu z Husových sadů nejrůžovější. Základní osa nicméně zůstává a mužstvo hodlá pokračovat v nepřetržitém pětiletém pobytu v republikové soutěži!

Rovněž v rakovském areálu pokračuje příprava FC v těchto termínech: v sobotu 18. července s Rapidem Plzeň, ve středu 22. července se Sencem Doubravka a v sobotu 25. 7. s Vejprnicemi (vše od osmnácti hodin).

Až generálku s nováčkem krajského přeboru ze Lhoty u Plzně (1. nebo 2. srpna) absolvuje FC v Husových sadech.

14.7.2015 VSTUP DO DISKUSE
Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Z garáže v Kotelské zmizely pneumatiky, helma i vrtačka

Rokycany – Rokycanští policisté šetří vloupání do garáže v Kotelské ulici.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.