Do Příkosic přijede v sobotu Druztová

PŘÍKOSICE - Fotbalisté Čechie Příkosice jsou na špici skupiny C v 1. B třídě.

18.4.2008

Fotbalisté Čechie Příkosice (vlevo v modrém je Miloslav Vlček) rozdrtili vminulém kole Kralovice 5:0. Fotbalisté Čechie Příkosice (vlevo v modrém je Miloslav Vlček) rozdrtili vminulém kole Kralovice 5:0. V sobotu do Příkosic přijede Druztová. Foto: DENÍK/Daniel Géc

Na jaře Čechie ještě nezaváhala a zvítězit bude chtít i zítra, kdy si to od 17 hodin rozdá s Druztovou.

V minulém kole Příkosice rozdrtily v Kralovicích tamní Sokol 5:0. „Sehráli jsme výborný zápas. Měl jsem trošku obavy, aby si kluci nemysleli, že to půjde samo a že se jim nemůže nic stát, ale od první minuty bylo naprosto jasné, kdo je na hřišti pánem. Jenže fotbal se hraje na góly a ne na krásu a kdyby nás nepodržel za stavu 0:1 brankář Vaník fantastickým zákrokem, mohlo to být ještě hodně těžké. Jak jsme ale dali třetí branku, tak se domácí úplně odevzdali a jenom čekali až bude konec,“ komentoval střetnutí trenér Příkosic Radek Vodrážka.

„Nevím koho bych pochválil. Všichni zahráli velmi dobře, ale jedno bych chtěl říct. Kluci kteří nenastupují od začátku zápasu a postupně se zapojují do hry jsou desetkrát lepší než ti, kteří střídají u soupeře a na hře v posledních minutách zápasu je to pak strašně moc znát,“ dodal.

V sobotu čeká na Čechii zápas s Druztovou. „Pro nás je každý duel klíčový. Za námi je několik mužstev, které čekají až klopýtneme a my se budeme snažit, abychom jim tu radost neudělali. Druztová je nepříjemný soupeř, na podzim jsme u nich nedali na začátku utkání dvě vyložené šance a záhy jsme prohrávali 0:2, ale nakonec jsme to tam otočili. V sobotu půjdeme za vítězstvím od první minuty. K marodu Pavlu Hrubému přibyl minulý týden ještě Michal Richtr, ale ostatní jsou v pořádku a v plné síle. Máme před sebou náročný týden, hned ve středu nás čeká derby s Rakovou a v neděli jedeme do Plzně na Spartu. Doufám, že získáme všech devět bodů. Rovněž věřím, že se nám budou vyhýbat zranění a celý kádr bude co nejvíc pohromadě,“ věří lodivod Příkosic.

Autor: Daniel Géc

18.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Ilustrační foto HC Škoda Plzeň - HC Olomouc.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Hráči Viktorky porazili v neděli doma 3:0 Zbrojovku Brno.
20

Série pokračuje. Viktoria porazila i Brno

Dobřívští házenkáři uspěli dvakrát

Rokycansko – Podzim národních házenkářů v oblasti vrcholí. Podívejme se na výsledky minulého kola.

Starostům se nevedlo, vyhrál jen jeden z nich

Plzeňský kraj – Kandidátka STAN na vítězné ANO nestačila ani tam, kde vládnou kandidáti.

Policie pátrá po Petru Šlehoferovi z Rokycan

Rokycany – Kriminalisté z oddělení obecné a hospodářské kriminality Rokycany pátrají po hledaném muži, na kterého byl soudem vydán příkaz k dodání do výkonu trestu.

Vrba: Máme co napravovat

Plzeň – Porážkou s Luganem připravili svým fanouškům velké zklamání. Už tuto neděli si je mohou fotbalisté Viktorie Plzeň částečně udobřit. V jedenáctém kole první ligy doma přivítají celek Zbrojovky Brno.