Krajské třídy
Přebor mužů: v sobotu od 15 hodin FC Rokycany přivítá v Husových sadech Baník Zbůch. „Trávník je v relativně dobrém stavu,“ hlásil v pátek odpoledne spolupracovník Pavel Grimm. Vyvěsit by mohl s kolegy bílou vlajku, protože kádr FC je konečně kompletní. Rokycany v roli remízového krále soutěže by rády bodovaly naplno, ovšem ambiciozní nováček ze severu s tím souhlasit nebude. Doprovodí ho početný šik příznivců!

1. A třída: oba naši vyslanci zamíří za soupeři. Slavoj Mýto v sobotu do Plzně–Zátiší, kde se utká s Vodními stavbami.
Zbiroh kope až v neděli v Kolovči. „Mrzelo by nás, kdybychom cestovali na Domažlicko zbytečně. Sledujeme předpověď počasí a domlouváme se s domácími,“ uvedl trenér Jaroslav John.

Mládež: dvě dohrávky v sobotu čekají na naděje Spartaku Strašice. Nechtěly ponechat nic náhodě, takže si domluvily škváru v Hrádku. Žáci se tu od půl jedenácté střetnou se Spartou Plzeň a dorostenci od půl jedné s Kralovicemi. Oba zápasy odřídí hrádecký Petr Jirsa.

Okresní třídy
Muži: několik podzimních restů má i Rokycansko. V přeboru mužů se v sobotu od 15 hodin Mýto B střetne s Radnicemi a Cheznovice se Strašicemi.
Ještě složitější to má okresní soutěž. V sobotu od 15 hodin: Radnice B–Líšná, Mirošov B–Příkosice B a Skomelno B–Zbiroh B.
V neděli ve stejném čase pak Holoubkov B přivítá Strašice B.

Žáci: naděje kopou na čtyřech frontách. V sobotu od 12.30 hodin Mýto s Cheznovicemi a Skomelno s Dobřívem. V neděli v deset hodin nastoupí v Holoubkově rezerva Strašic proti Zbirohu a ve Lhotě sepředstaví Břasy.

Přátelsky
Sobota: Kakejcov si pozval Kozolupy na 14.30 hodin. Duel Hrádek–Kamenný Újezd má výkop v 15.30 a od 16 hodin si to rozdá Líšná s Kařezem.
Neděle: od 10 hodin se utkají dorostenci Hrádku a Žebráku.

Muži Lhoty absolvují prověrku se Skomelnem od 15 hodin.
Kromě toho chlapi Rokycan B vyrazí v sobotu do Třemošné (výkop ve 12.30) a divizní dorostence čeká v neděli prověrka na umělce v Kladně.