Ve fotbalovém okresním přeboru mužů jsou odehrána čtyři kola. O víkendu ztrácely poprvé i dva týmy, které doposud nezaváhaly. Skomelno neuspělo v Dobřívě a Strašice si odvezly pouze bod od houževnatého nováčka z Radnic.

Kakejcov - Těškov 2:1 (1:1). Na hřišti menších rozměrů to nemají soupeři Slavie jednoduché. Tentokrát ale borcům FC přišel vhod nedovolený zákrok obránce domácích kousek od pomezní čáry. Zároveň však dva metry uvnitř pokutového území a penaltu s jistotou proměnil Tůma. Těškovským vydržela radost dvanáct minut, kdy se ve skrumáži nejlépe orientoval Jiří Pour a vyrovnal. Hned po obrátce se mezi střelce zapsal Jiří Dvořák (s přispěním zadáka hostů) a v hektické koncovce Kakejcovští těsnou výhru udrželi!

Zbiroh B - Břasy 1:5. Nováček nemá na růžích ustláno a Primalex si s jistotou připsal tři body.

Cheznovice - Mirošov 0:5. Senzace kola se odehrála na trávníku FC ´96. Konto poražených zatížil třikrát David, jednou se trefili Štverák se Švejdou.

Dobřív - Skomelno 2:0 (0:0). Bezmála stovka fanoušků byla zvědavá na start lídra přeboru. Hosté kousali v prvním dějství, ale pak inkasovali z kopaček Martina Reitspiese. To už bylo Skomelno o deseti, neboť po dvou žlutých kartách musel předčasně do sprch Kokoška.

Volduchy - Hrádek 2:4 (1:1). Borci FK vyběhli v nových dresech, ale štěstí jim nepřinesly. Ve 21. minutě otevřel skóre hrádecký Kočí, aby ve 39. minutě srovnal krok Přibík. Po změně stran znovu Přibík rozjásal příznivce Volduch, ovšem finále patřilo soupeři. Dvakrát David Šimonovský a jednou Baranec přispěli k exportu tří bodů. Hosty v rozletu nezabrzdila ani červená karta pro Kreidla v 88. minutě.

Holoubkov - Mýto B 2:1. Derby bylo kupodivu bojem o poslední pozici. Zůstal k ní přikován Slavoj, neboť inkasoval po zásazích Novotného a Chmelíka.

Radnice B - Strašice 2:2. Autoři branek v dramatickém duelu zůstali utajeni.

Pořadí: 1. Dobřív 10, 2. Strašice 10, 3. Hrádek 9, 4. Břasy 9, 5. Skomelno 9, 6. Těškov 6, 7. Kakejcov 6, 8. Mirošov 5, 9. Radnice B 5, 10. Cheznovice 4, 11. Volduchy 3, 12. Holoubkov 3, 13. Zbiroh B 1, 14. Mýto B 0.