Ve fotbalové 1. B třídě startuje ve skupině C hned šest mužstev z Rokycanska. Dvě z nich hrají prim, jedno už je smířeno s návratem do okresního přeboru a zbývající trio se v neuvěřitelně vyrovnané tabulce strachuje o udržení!

Tak jsou rozdány karty před závěrečnými sedmi koly. Pokud se nestane nic mimořádného popere se o přímý postup a o baráž trojlístek Raková, Rokycany B a SK ZČE Plzeň B. Strašice mají jasno o pádu a Zbiroh, Dobřív i Radnice musí o záchranu zabojovat. Minule Raková v derby porazila Zbiroh 3:1 (podrobnosti jsme přinesli včera). Nešťastnému duelu Radnic v Plasích se věnujeme zvlášť a podívejme se na další střetnutí našich zástupců.

Rapid Plzeň B-Strašice 3:1 v předehrávce nepodal Spartak špatný výkon, ale opět to na body nestačilo.

Dobřív-SK ZČE Plzeň B 3:8 hosté s množstvím mladíků v kádru vedli už po půli 1:5. Za Sokol zmírnili debakl Reitspies, Šťastný a Ondřejíček.

Rokycany B-Kralovice 6:2. Záloha FC nasazuje hodně silnou sestavu a ani tentokrát nebylo o její výhře pochyb. Už v půli vedly Rokycany B 3:0 a po změně stran v kanonádě pokračovaly. Při chutí byl Martin Scheinherr, autor čtyř gólů. Jeden připojili Kocour a Hereit.

O víkendu: zítra od 17 hodin Radnice přivítají Sokol Dobřív a Strašice hostí Plasy.

Na sever se v sobotu rozejdou Rokycany B (do Mladotic) i Raková )do Kralovic).

Až na neděli od 15 hodin zbyl souboj Zbiroha s rezervou Rapidu SKP Plzeň.