Sokol Dobřív–Sokol Radnice 4:1. Sestava hostů zůstala stejná jako v předchozím zápase s Plasy (1:0). Jedinou výjimkou byl Dan Fencl, kterému byl odpuštěn trest a nastoupil od začátku do útoku. Problém nastal s nedostatkem hráčů, protože svá utkání hrála ve stejný den obě mužstva dorostu a také rezerva radnických mužů. A tak jako náhradníci na lavici byli napsáni nemocní hráči Loukota i Vít Krchov a také trenér Roman Štěpánek.

Od začátku utkání bylo znát, že tento den nebude z pohledu hostů patřit zrovna k těm nejpovedenějším. Hráči Dobříva nedali hostům ani metr hřiště a před soupeřovou šestnáctkou byli hodně nebezpeční. Radničtí propadli zejména ve středu hřiště. Nepříjemným okamžikem pak bylo zranění Martina Krchova kterého nahradil Pavel Maštera. Výtečně zachytal brankář Chaloupka, takže do kabin se šlo za stavu 1:0 pro pořádající Sokol.

Druhý poločas byl vyrovnanější, jenže důrazný Dobřív v něm vedení navýšil na 4:0. Čestný úspěch Radnic zařídil Dan Fencl, který pouze korigoval výsledek na rozdíl tří branek. Dodejme, že za vítěze se dvakrát prosadil Švejda, jednou Šťastný a Bodak.

Radničtí se snažili v týdnu na nepodařený zápas rychle zapomenout. Raději se soustřeďují na zítřejší utkání v domácím prostředí. od 15.30 hodin přivítají zálohu Senca Doubravka, která má na kontě dvě výhry a pět remíz.

Zde je sestava z Dobříva: Chaloupka - Spurný V., Svoboda, Valenta, Spurný J. - Multrus, Esterka, Polášek, Kočka - Krchov M., Fencl (Maštera P., Loukota).