Domažlice B (nebo-li pro místní Benfika) se na soupeře dobře připravily. Chyběli jim sice dva hráči, ale také naši vyslanci dorazili bez Lupače.

Hned v úvodních sekundách musel ven z branky gólman Brych, aby zmařil rodící se šanci Veverky. To byl jediný náznak Mýta, které se ve zbytku utkání pouze bránilo. Benfika, která soupeře přehrávala rychlostí a kombinací, se prvního gólu dočkala ve 27. minutě, kdy Hojda založil pohlednou akci. Míč putoval přes Waldmanna k Buršíkovi, ten z pravé strany našel ve vápně Lucáka, který přesnou střelou k tyči překonal Vilda – 1:0. Pět minut před koncem poločasu byl v šestnáctce Slavoje faulován Buršík a Lucák z penalty překonal Vilda podruhé. Následné šance Čadka a Kubra ztroskotaly na hostujícím brankáři, ale v nastavení ho potřetí překonal Lucák na 3:0.

V úvodu druhé půle hosté dvakrát vystřelili na bránu Jiskry, pak pokračoval koncert v podání Steinbrückero-vých svěřenců. Ti po hodině hry rozehráli rychle aut, Sova jej hlavou prodloužil za sebe na Lucáka, který povedenou střelou vystrašil Vilda. Vzápětí už se skóre měnilo. Lucák vysunul Buršíka, který přes bránícího Brože prostřelil Vilda – 4:0. Střelec čtvrté branky Jiskry se do další šance dostal o deset minut později, kdy po vysunutí od Waldmanna utekl Brožovi, ale trefil pouze padajícího Vilda. V závěru zápasu domácí dominovali a během tří minut nasázeli hostům tři góly. Nejprve Kadlec po akci Lucáka s Buršíkem v pádu upravil na 5:0, vzápětí šel sám na branku soupeře Waldmann a vracející se Brož si jeho střelu srazil do vlastní branky. Waldmann se zápisu do střelecké listiny dočkal tři minuty před koncem, kdy obhodil vyběhnutého Vilda a hlavou přes bránícího Hlaváčka pečetil vítězství – 7:0. Ani za tohoto stavu Benfika neubrala, šance Lucáka a Hojdy ale zůstaly nevyužity.

Slavoj klesl na čtvrté místo, ale dosavadní zisk 25 bodů si může vylepšit s ´hratelnými´ soupeři. Tuto neděli doma se Stříbrem a týden na to v Sušici.